BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 3652442
*
nr 365 2442
Bordslampor
Ett par, Keramik
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/6 14:54:58
1
300 kr
11/6 16:37:24
2
400 kr
11/6 17:48:34
3
500 kr
11/6 19:22:34
1
500 kr
11/6 19:23:21
1
600 kr
11/6 19:37:32
1
700 kr
12/6 18:22:33
3
650 kr
12/6 23:10:43
2
800 kr
12/6 23:14:16
1
ledande budet*
13/6 11:30:40
2
950 kr
13/6 15:12:01
1
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampor
nr 365 2442
Bordslampor
Ett par, Keramik
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/6 14:54:58 | 1 | 300 kr |
11/6 16:37:24 | 2 | 400 kr |
11/6 17:48:34 | 3 | 500 kr |
11/6 19:22:34 | 1 | 500 kr |
11/6 19:23:21 | 1 | 600 kr |
11/6 19:37:32 | 1 | 700 kr |
12/6 18:22:33 | 3 | 650 kr |
12/6 23:10:43 | 2 | 800 kr |
12/6 23:14:16 | 1 | ledande budet* |
13/6 11:30:40 | 2 | 950 kr |
13/6 15:12:01 | 1 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26